GN 41/2018 Archiwum

Emmanuel znaczy Bóg z nami

Pieśni o Narodzeniu min. Bóg się rodzi, Jezus malusieńki i inne znane wszystkim kolędy, zaśpiewa zespół Gospel Rain wraz z przyjaciółmi Beatą Bednarz, Piotrem Cugowskim, Piotrem Nazarukiem i Kolah. Będzie to niezwykłe wydarzenie, bo w takiej aranżacji jak informują organizatorzy przedsięwzięcia, kolęd jeszcze nikt nie zaśpiewał.

- To będzie niezwykły koncert Bożonarodzeniowy, który nie ma na celu tylko wyśpiewywania kolęd czy piosenek, ale przybliżenie wielkiej prawdy, która zawarta jest w tytule koncertu - mówi jedna z wokalistek Gospel Rain Anna Bryła. - Emmanuel, to znaczy Bóg z nami, nie przeciw nam, nie obok nas,ale z nami. Ten, który skraca dystans, jaki my sami wydłużamy. Ten, który nieustannie się zbliża i wciąż szuka dróg. I nie ustaje w swej determinacji. Grzegorz Głuch lider zespołu Gospel Rain zapowiada, że oprócz znanych kolęd w nowych aranżacjach, pojawią się także rzeczy nowe, które nie mieszczą się w kanonie kolęd i pastorałek, ale świetnie je uzupełniają.

Koncert premierowy odbędzie się 16 stycznia w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego o godz.19.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy