Nowy numer 42/2018 Archiwum

Konkurs rozstrzygnięty

Jak piękne szopki zdobią nasze kościoły, domy i kaplice, można było się przekonać, oglądając galerię konkursowych zdjęć nadesłanych do "Gościa Niedzielnego".

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zdjęcia można oglądać na stronie www.lublin.gosc.pl. Przed jury stanęło trudne zadanie wybrania najładniejszej szopki. Pierwszą nagrodę postanowiliśmy przyznać Małgorzacie Grzeni za zdjęcie szopki na Poczekajce, drugą Tadeuszowi Stanisławkowi, na którego szopkę z kościoła w Wierzchowiskach głosowało najwięcej internautów, trzecią s. Irenie Bobkowskiej za szopkę z kaplicy sióstr urszulanek. Nagrody prześlemy pocztą.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy