GN 41/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Średnia płaca na Lubelszczyźnie sięga podobno 3,5 tys. brutto. Patrząc na liczby, można powiedzieć, że żyje nam się nawet dosyć przyzwoicie.

Szkoda, że to tylko suche dane. Nikt nie podaje, ile zarabiają najbogatsi, zawyżający średnią, i ile faktycznie trafia do kieszeni przeciętnego mieszkańca Lublina. Na ss. IV–V piszemy o rodzinie, która nie marzy o średniej lubelskiej pensji, ale o pralce i butach na zimę. Odkrywamy także, co kryje się na tajemniczym czwartkowym wzgórzu (s. VIII). Na s. III o sensie rekolekcji szkolnych opowiada redemptorysta o. M. Chmielewski.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy