GN 41/2018 Archiwum

Wyśpiewane marzenia

Magda Welc – nastolatka, która w ubiegłym roku wygrała III edycję "Mam talent" – odwiedziła parafię w Boiskach. Na zaproszenie proboszcza ks. kanonika Ryszarda Raka zaśpiewała w parafialnym kościele, gdzie podpisywała też swoją płytę: „Sianko na stół”.

– Trzeba próbować. Nie bać się, a przede wszystkim marzyć – mówiła Magda po wygranym konkursie. Rzeczywiście jej marzenia się spełniły. Nie tylko dalej śpiewa, ale i kształci się w szkole muzycznej, pobiera dodatkowe lekcje emisji głosu i chce nagrywać wciąż nowe piosenki. W parafii w Boiskach zachęcała swoich rówieśników, by próbowali realizować swoje marzenia. – W planach na najbliższy okres mam pracę nad moim singlem, w którym chcę oddać coś w rodzaju hołdu artystom z wcześniejszych lat, których piosenek słucham razem z moimi rodzicami – mówiła w wywiadach Magda. A że to jeszcze okres, w którym wspominamy Boże Narodzenie, dzieci ze szkoły z Boisk przygotowały jasełka pod kierunkiem swoich nauczycielek: Agnieszki Wojtaszek i Agnieszki Kozy. Wszystkich ksiądz proboszcz nagrodził słodkimi upominkami.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy