Nowy numer 25/2018 Archiwum

Profesor KUL nagrodzony w Kownie

Jest pierwszym teologiem i drugim Polakiem w 90-letniej historii VDU, który został wyróżniony tytułem doktora honoris causa.

Ks. dr hab. Marek Chmielewski, prof. KUL, wybitny teolog, profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, wieloletni prodziekan Wydziału Teologii KUL, autor licznych publikacji z zakresu teologii duchowości, został uhonorowany tytułem doktora honoris causa Uniwersytetu Witolda Wielkiego w Kownie na Litwie. – To wielkie wyróżnienie nie tylko dla profesora, ale i dla naszego uniwersytetu – mówi Lidia Jaskuła, rzecznik prasowy KUL. Uroczystość wręczenia tytułu odbyła się 14 lutego w Kownie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma