Nowy numer 25/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Jeśli nas osobiście to nie dotyczy, dosyć rzadko zastanawiamy się nad dziecięcymi chorobami. I nie myślę tu o przeziębieniu czy nawet groźnej ospie czy śwince, ale o budzącej lęk diagnozie: nowotwór.

Co wtedy, gdy dotyczy to naszego dziecka? Na szczęście nie oznacza to wyroku. O tym, jak walczy się z taką chorobą i jak świętuje sukces po wyleczeniu, piszemy w tym numerze „Gościa”. Poza tym oddajemy głos pani dyrektor ze Szkoły Podstawowej nr 50, która znalazła się w środku medialnej nagonki, odwiedzamy parafię garnizonową i pewien kurs dla kobiet. Zapraszam do lektury.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma