Nowy numer 25/2018 Archiwum

Oddaj stary telefon – pomóż dzieciom

Żeby odwiedzić Stolicę Piotrową, brakuje jeszcze około 13 tys. zł. Telefonów ciągle jeszcze potrzeba dużo. Za aparaty w bardzo dobrym stanie dzieci mogą otrzymać wsparcie między 50 a 70 zł, za bardzo zniszczony 1 zł. Ale każdy telefon się liczy.

Zużyte telefony komórkowe zbiera Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych. Niewidomi i słabowidzący uczniowie, dzięki współpracy z zakładem recyklingu starych telefonów, mogą wyjechać na wycieczkę. Byli już w Inwałdzie w Parku Miniatur. Teraz marzy im się wycieczka do grobu Papieża Polaka. Samorząd Studentów Wydziału Ekonomicznego UMCS zachęca do udziału w akcji "Oddaj stary telefon komórkowy – pomóż spełnić marzenia dzieci niepełnosprawnych".

Każdy, kto ma niepotrzebny lub uszkodzony telefon komórkowy, który zalega na dnie szafy, może go przynieść od 25 do 28 lutego na Wydział Ekonomiczny do pokoju nr 11 na parterze (siedziba Samorządu Studentów WE UMCS). Dzięki temu można pomóc niewidomym i słabo widzącym dzieciom zobaczyć Rzym i pomodlić się przy grobie Jana Pawła II.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma