Nowy numer 25/2018 Archiwum

Trwa nabór do wolontariatu

Nie liczy się wiek i wykształcenie. Każdy, kto ma dobre chęci, może zostać wolontariuszem. Pracy dla nich nigdy nie zabraknie. W Lublinie trwa kolejny nabór do wolontariatu.

Każdy może dołączyć do programów wolontariackich prowadzonych przez Centrum Wolontariatu w Lublinie. Docieramy z pomocą do placówek i osób indywidualnych, działamy na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych (w tym więźniów i bezdomnych), Polaków i cudzoziemców przebywających na Lubelszczyźnie (w tym uchodźców). Realizujemy szybkie akcje i projekty długofalowe. W naszych programach spotykają się studenci, osoby pracujące i emeryci mówią zaangażowani w pomaganie. Wszystkich, którzy chcą zaangażować się w działania na rzecz drugiego człowieka, zapraszamy na spotkanie w czwartek 28 lutego na godz. 18.00 na Wydział Mechaniczny Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 36) – sala 13 (I piętro) . Zawsze też informacje o możliwości dołączenia do wolontariuszy można znaleźć na stronie internetowej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma