Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Zbyt wiele propagandy wychwalającej rząd skończyło się 31 lat temu w Świdniku masowymi protestami i wystawianiem telewizorów za okno w porze nadawania dziennika.

Jak na to zareagowała władza, piszemy na ss. VI i VII. Mija właśnie rok funkcjonowania Teatru Starego, jednego z najstarszych w Polsce, który wielkim wysiłkiem i kosztem udało się uratować od całkowitej zagłady. Co przez ten rok się w nim działo i z czego mieszkańcy Lublina mogą być dumni – na ss. IV i V. Zachęcamy też rodziców, by włączyli się do akcji „Ratujmy maluchy” (s. III).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma