Nowy numer 22/2020 Archiwum

Skrzydlate możliwości

Na czym polega ocenianie kształtujące, jakie są metody nauczania języków obcych, dlaczego warto uczestniczyć w Szkole dla Rodziców i Wychowawców i kim jest Zippi, mogli się dowiedzieć rodzice, którzy wraz z dziećmi przyszli na V Dzień Otwarty do "Skrzydeł".

Bogatą ofertę szkoły zaprezentowała pani dyrektor Małgorzata Wyżlic, a po oficjalnym spotkaniu, przy filiżance kawy  goście  mogli porozmawiać z rodzicami , którzy przed rokiem zdecydowali się posłać swoje dzieci do Skrzydeł. W tym samym czasie  przyszli uczniowie  uczestniczyli w zajęciach plastycznych, podczas których budzili z zimowego snu wiosnę oraz doświadczali zabawy z językiem angielskim i hiszpańskim pod czujnym okiem  lektorek.

 - To co nas najbardziej zachwyciło w tej szkole to fakt, że szkoła jest przedłużeniem ramion rodziców. - mówi Kasia Klimek mama Antka, Blanki i Nikodema -  Chcieliśmy by w szkole do której będą chodzić nasze dzieci kładziono nacisk nie tylko na naukę, ale też na wartości. Dobro naszych dzieci jest wartością nadrzędną. To co włożymy teraz będzie procentować w przyszłości  I nie żal nam wydanych pieniędzy.  

Proponujemy rodzicom stały kontakt z opiekunem osobistym dziecka - mówi Magdalena Biedacha nauczycielka ze Skrzydeł.  - Takim opiekunem jest człowiek, nauczyciel,  który towarzyszy dziecku na lekcjach, zajęciach dodatkowych , przerwach. Rodzice są zaproszeni do rozmowy z nim i wspólnej refleksji nad tym co widzimy w domu, w szkole,  i co można z tym  zrobić. Gdzie należy dziecko wzmocnić ,  w którą stronę pomóc się rozwijać, a w którym miejscu odpuścić. 

Zapisy do szkoły Skrzydła trwają. Wszystkie informacje można uzyskać pod adresem: www.skrzydla.lublin.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama