Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Noc Konfesjonałów

W kościołach w centrum Lublina kolejny raz odbyła się Noc Konfesjonałów. Ci, którzy nie zdążyli się wyspowiadać podczas rekolekcji, mogli to zrobić w wielu kościołach do północy w Wielki Piątek. Czekało na nich ponad 70 księży.

– Osobiste doświadczenie Bożego miłosierdzia jest niezbędne każdemu człowiekowi w jego rozwoju duchowym i drodze do zbawienia. Dlatego drugi raz odbyła się w Lublinie akcja ewangelizacyjna pod nazwą „Noc Konfesjonałów” – mówi ks. Ryszard Podpora, szef Wydziału Duszpasterskiego archidiecezji lubelskiej. Była adresowana do osób zapracowanych i pochłoniętych mnóstwem codziennych spraw, a równocześnie tęskniących za duchową rozmową i głębokim doświadczeniem pojednania z Bogiem i ludźmi w sakramentalnej spowiedzi. 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma