Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Wygraj tablet!

W całej diecezji nieustająco trwają prace renowacyjne wielu zabytkowych obiektów naszego województwa.

Wciągu ostatniego roku do najbardziej spektakularnych renowacji bez wątpienia można zaliczyć odnowienie XIII-wiecznej wieży lubelskiego Zamku, XIX-wiecznego Teatru Starego i kościoła w centrum Lublina, który pamięta jeszcze Władysława Jagiełłę. Większość pieniędzy na remonty pochodziła z kasy Unii Europejskiej. 
Wiele innych równie ciekawych i wartych odwiedzenia miejsc w naszym województwie odzyskuje blask dzięki pieniądzom z UE. Gość Niedzielny przygotował dla swoich czytelników konkurs związany z pozytywnymi zmianami zachodzącymi w naszym otoczeniu przy udziale środków unijnych. Aby mieć szansę na wygranie jednej z trzech głównych nagród jaką jest tablet, lub otrzymania wyróżnienia w postaci programu antywirusowego, należy przesłać krótki tekst lub zdjęcie pokazujące jak dzięki wsparciu środków z UE zmienia się nasz region.

Remont kościoła pobrygidkowskiego kosztował 16 mln zł. 70 proc kwoty pochodziło z pieniędzy unijnych.   Remont kościoła pobrygidkowskiego kosztował 16 mln zł. 70 proc kwoty pochodziło z pieniędzy unijnych.
Tomasz Burdzanowski
Swoje prace należy  przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres projekt@gosc.pl lub na adres redakcji w Katowicach: WKM „Gość Niedzielny”, ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice, z dopiskiem: „Fundusze Europejskie: Co dobrego na moim podwórku?”  Zgłoszenia przyjmowane są do 25 lipca br. Przesłane zdjęcia i opisy zostaną opublikowane na naszych stronach internetowych. Rozwiązanie konkursu i lista laureatów znajdą się w „Gościu Niedzielnym” nr 32/2013 z datą 11 sierpnia. 

Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na: www.gosc.pl/Blizej_sasiada

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy