Nowy numer 42/2018 Archiwum

Dzień Dziecka z babcią i dziadkiem

Dzień Dziecka w tym roku lubelski Ratusz postanowił połączyć z jubileuszem Szkoły SuperBabć i SuperDziadka. Dla wszystkich dzieci i ich babć oraz dziadków, zorganizował grę miejską zatytułowaną "W poszukiwaniu Superskarbów".

Gra trwała dwa dni, zarówno 1 jak i 2 czerwca. Grę przygotowały Superbabcie. Na terenie Starego Miasta oraz Muzeum Wsi Lubelskiej zorganizowane były specjalne punkty. Pierwszym z nich była gra planszowa w Ratuszu. Prowadziła ona przez lubelskie zabytki, które wyznaczały różne zadania. Kolejne etapy gry przebiegały już w plenerze i prowadziły po najważniejszych zabytkach Lublina, które były oznakowane logiem Szkoły Superbabć. Gra "W poszukiwaniu Superskarbów" przeznaczona była dla babć, dziadków i ich wnuków w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.  Każdy mały uczestnik otrzymał upominek, a osoby starsze karnet na bezpłatną ocenę stanu zdrowia. W czasie gry można było także uzyskać informacje jak zostać słuchaczem Szkoły. Nagrodami były wejściówki do Skansenu, a dodatkową atrakcją zwiedzanie Ratusza łącznie z prezydenckimi gabinetami.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy