GN 41/2018 Archiwum

Lubelski szafing

Uczestnicy Szafowiska mogą bezpłatnie i w radosnej, rodzinnej atmosferze wymieniać się, kupować i sprzedawać używaną odzież dziecięcą, ciążową, zabawki, akcesoria dziecięce, książki dla najmłodszych, podręczniki, foteliki do karmienia, bujaki, chusty.

Szafowisko to inicjatywa Restauracji Oranżeria i portalu Mama w Lublinie, skierowana do rodzin z dziećmi. Organizatorzy zadbali o to, aby uczestnicy tego wydarzenia mogli połączyć przyjemne z pożytecznym i poza możliwością dokonywania transakcji, zapewnili dzieciom wypoczynek i zabawę w kąciku zabaw dla najmłodszych oraz na placu zabaw na wolnym powietrzu. Wstęp na Szafowisko zarówno dla kupujących jak i sprzedających jest bezpłatny. Cała akcja to z założenia prorodzinna i ekologiczna inicjatywa służąca do spotkania rodzin by wspólnie miło spędzić czas, oraz do dokończenia wiosennych porządków, pozbycia się zbędnych ubrań i sprzętów. Jest to także okazja do wymiany doświadczeń z innymi rodzicami i zrobienia za niewielkie kwoty potrzebnych zakupów.

Kolejny, trzeci już „rodzinny szafing w Lublinie” odbędzie się w sobotę 15 czerwca od godz. 14:00 w lubelskiej Restauracji Oranżeria przy ul. Ciepłowniczej 3A.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy