Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Finał wielkich wakacji

Podsumowano akcję Radia eR i lubelskiego Centrum Wolontariatu - "Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie”. Organizatorzy sprawili, że kilka tysięcy dzieci z całej Lubelszczyzny mogły cieszyć się udanymi wakacjami.

Wóz strażacki, malowanie twarzy, trampolina, konkursy, zabawy - te i wiele innych atrakcji przygotowano dla dzieci podczas wielkiego finału akcji Radia eR i lubelskiego Centrum Wolontariatu "Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie”. Na placu przy siedzibie radia eR bawiło się kilkaset dzieci. Dzisiejszy finał Dobrych Wakacji w Dobrym Towarzystwie to także podsumowanie. Radość dzieci relacjonowana była codziennie na antenie naszej archidiecezjalnej rozgłośni. Przez dwa miesiące prowadzonej akcji w różnych dzielnicach Lublina organizatorzy spotkali się z ponad dwoma tysiącami najmłodszych. Odwiedzili ponadto takie miasta jak: Krasnystaw, Chełm, Kraśnik, Lubartów, Łęczna, Świdnik i Poniatowa. "Dobre Wakacje" zorganizowano także dla dzieci niepełnosprawnych i dla dzieci  w ośrodkach dla uchodźców na Lubelszczyźnie.

Organizatorzy podziękowali wszystkim, którzy wsparli akcję wakacyjną. To dzięki sponsorom wakacje można było zorganizować w takim kształcie i z takim rozmachem na terenie całego województwa. Nie byłoby tych wakacji bez wolontariuszy, którzy byli siłą napędową całej akcji. W uroczystym zakończeniu całego wydarzenia udział wziął arcybiskup Stanisław Budzik, metropolita lubelski.  „Dobre Wakacje w Dobrym Towarzystwie” potrwają do końca sierpnia.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma