Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pomaganie wzmacnia

Gdzie można zostać piratem albo Indianinem? Czytać bajki dzieciom? Gadać z ludźmi z różnych stron świata? Nauczyć się tańczyć lezginkę? Pomagać w lekcjach? Poznać smak życia i nowych przyjaciół? A przy tym wzmocnić siebie i innych? Oczywiście w Wolontariacie.

Rozpoczął się nowy rok akademicki a wraz z nim pojawiły nowe możliwości dla tych wszystkich, którzy chcą zobaczyć z bliska, jak wygląda wspólne działanie na rzecz dobra drugiego człowieka. Centrum Wolontariatu już od ponad 10 lat pomaga dzieciom, nastolatkom i dorosłym w Lublinie i regionie. Wolontariusze pomagają uchodźcom, więźniom i bezdomnym. Centrum zaprasza do współpracy wszystkich, którzy są wrażliwi na potrzeby innych ludzi, nie tylko do studentów ale także osoby pracujące i emerytów. Wolontariusze będą mieli możliwość pracy m.in. na rzecz uchodźców, osób bezdomnych, czy pacjentów Kliniki Psychiatrycznej w Lublinie oraz więźniów. Centrum Wolontariatu prowadzi również nabór chętnych do pracy w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym oraz w ramach programu ''Most'' prowadzonego wśród młodych mieszkańców lubelskiej dzielnicy Bronowice. Wszyscy zainteresowani wolontariatem mogą przyjść na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dziś, ale także 8 i 9 października o godz. 20.15 w Auli Wydziału Politologii UMCS (Plac Litewski 3). 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma