Nowy numer 24/2018 Archiwum

Nowe techniki oficjalnie dostępne

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie uroczyście oddał do użytkowania Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej.

Choć zajęcia trwają już od początku października, oficjalne przecięcie wstęgi i poświęcenie Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowego odbyło się dziś. Inwestycja została zrealizowana w latach 2008-2013 jako indywidualny projekt kluczowy, objęty Programem Operacyjnym Polski Wschodniej na lata 2007-2013. Obejmowała ona utworzenie łącznie 25 wyspecjalizowanych laboratoriów i pracowni badawczych stanowiących rozbudowę istniejącego infrastrukturalnego zaplecza uczelni. Powstał nowy budynek naukowo-dydaktyczny. Zlokalizowano go we wschodniej części kompleksu zabudowy Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, przy ul. Głębokiej 28. Obiekt, złożony z dwóch równoległych, połączonych budynków, mieści m.in. sale ćwiczeniowe, audytoria, sale seminaryjne, laboratoria, warsztaty naukowe. Po symbolicznym przecięciu wstęgi zaproszeni goście mogli zwiedzić budynek.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma