Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Podkręcanie śrubki

Warsztaty pod tytułem "Bliżej - pełna łączność" odbędą się 16 listopada w Lublinie. Ich celem jest przede wszystkim pokazanie ojcom wyzwań, jakie przed nimi stoją każdego dnia.

Warsztaty "Bliżej – pełna łączność" to ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztat „Bliżej” ma na celu przekazanie metod pogłębiania relacji ojciec – dziecko. Zajęcia opierają się na czterech filarach efektywnego ojcostwa, do których zalicza się: zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość.

- Chodzi o to, by zwrócić uwagę, jak ważne jest zaangażowanie ojca w życie dziecka już od najmłodszych lat, i jak to później przekłada się na funkcjonowanie człowieka w życiu dorosłym - mówi prezes Fundacji im. św. Cyryla i Metodego Wojciech Czeronko. Spotkanie zaplanowane już po raz kolejny w Lublinie dla ojców, nie jest szkołą. Trener, który poprowadzi warsztaty, jak zapewnia Czeronko, też wszystkiego o ojcostwie nie wie. To raczej swojego rodzaju spotkanie i wymiana doświadczeń. - Na warsztatach pokazujemy pewne bariery i zagrożenia, które czyhają na ojców - mówi Czerkonko, zaznaczając, że nie jesteśmy wobec tego bezsilni.

Wszyscy chętni ojcowie z Lublina i okolic zaproszeni są do udziału w jednodniowym "przeglądzie urządzenia", jakim jest ojcostwo. Informacje o zapisach TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma