Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Na pomoc Filipinom

W obliczu tragedii na Filipinach Caritas Archidiecezji Lubelskiej podjęła decyzję o realizacji programu pomocowego dla poszkodowanych przez tajfun Haiyan.

Najnowsze dane wskazują na ponad 10 tysięcy ofiar i 4,5 miliona poszkodowanych. Wobec tak dużej tragedii, w odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka oraz Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski arcybiskupa Józefa Michalika o modlitwę i pomoc finansową dla poszkodowanych przez tajfun Haiynan, Caritas Archidiecezji Lubelskiej włącza się w ogólnopolską  akcję pomocy ofiarom tajfunu. Pieniądze można wpłacać na konto : 96 1240 1503 1111 0010 5056 2610 Pekao S.A. O/Lublin, z dopiskiem: „Na pomoc Filipinom”. 17 listopada (w najbliższą niedzielę) zostanie również przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym. Pieniądze z wpłat i ze zbiórki zostaną w całości przekazane  na rzecz ofiar kataklizmu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma