Nowy numer 2/2021 Archiwum

Ruszył konkurs "Gościa Niedzielnego"

Pierwsze zdjęcie konkursowe na najpiękniejszą dekorację świąteczną nadesłał pan Bartek Siedlecki, czekamy na następne fotografie.

Światła, choinki, stroiki, samodzielnie wykonane ozdoby i wreszcie domowe szopki i wiele wiele innych ozdób można sfotografować by zatrzymać świąteczne chwile. Zachęcamy by te fotografie przesłać do nas i wziąć udział w konkursie "Gościa Niedzielnego" Zapraszamy do prezentowania na naszych stronach zdjęć przedstawiających świąteczne dekoracje w Państwa domach. Na prace czekamy do 31 grudnia 2013. Będziemy je prezentować w galeriach na stronach serwisów diecezjalnych Gościa Niedzielnego.

Od 1 do 6 stycznia 2014 roku będzie możliwość zagłosowania na wybrane zdjęcie. Głosy szanownych Internautów będą wzięte pod uwagę przez jury, które ostatecznie zdecyduje o tym, kto w tym roku otrzyma nagrodę. Będziemy zwracać uwagę na:

  • oryginalność pomysłu i wykonania dekoracji
  • estetykę fotografii
  • nawiązanie do chrześcijańskiej symboliki

Aby wziąć udział w konkursie, prosimy przesłać zdjęcia (JPG nie większe niż 2 MB) na lublin@gosc.pl w tytule maila wpisując hasło "Konkurs bożonarodzeniowy".

Prosimy też podać adres pocztowy, na który ma być wysłana nagroda oraz krótki opis zaprezentowanej dekoracji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama