Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Obudź mnie!

Pieśń "Obudź mnie" zespołu Gudalupe to owoc Roku Wiary. Jak podkreślają członkowie zespołu nabiera ona wyjątkowego znaczenia w kontekście przygotowań do kanonizacji błogosławionego Jana Pawła II.

 - Chcemy podziękować Panu Bogu za jego niezwykły pontyfikat. Jednocześnie w tej pieśni powierzamy się opiece Maryi, tej która miażdży głowę węża - mówi liderka zespołu Agnieszka Beszłej - Bardzo chcielibyśmy, aby pieśń "Obudź mnie" dotarła do jak największej liczby osóbZespół Guadalupe powstał w 2013 r. w Lublinie, jako owoc Spotkań Guadalupiańskich skupionych wokół Matki Bożej z Guadalupe, patronki życia poczętego. Misją zespołu jest uwielbienie Boga razem z Maryją oraz krzewienie kultu Matki Bożej z Guadalupe w rodzinach. W skład zespołu wchodzą dzieci, młodzież i dorośli. Miejscem spotkań zespołu jest Archikatedra Lubelska, a pasterzem Ks. Adam Lewandowski.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma