Nowy numer 25/2018 Archiwum

Rozstrzygnięcie konkursu "Gościa Niedzielnego"

Zakończył się konkurs na najpiękniejsze dekoracje lubelskie. Czytelnicy przyznawali punkty za dekoracje świąteczne nadesłane do redakcji. W czwartek oficjalne wyniki.

W ogłoszonym świątecznym konkursie  "Gościa Niedzielnego" na najpiękniejszą dekorację świąteczną do redakcji lubelskiego wydania wpłynęło 10 prac.

Zadaniem czytelników była ocena nadesłanych prac i przyznanie punktów. Nadesłane prace były oceniane za oryginalność, za jakość artystyczną zdjęcia oraz za walory estetyczne i nawiązanie do symboliki chrześcijańskiej.

Każda nadesłana praca była oryginalna i niepowtarzalna. Użytkownicy naszej strony oceniali zdjęcia w różnorodny sposób. Zdobywcę pierwszego miejsca ogłosimy zgodnie z regulaminem w czwartek. Praca ta zostanie także opublikowana w papierowym wydaniu lubelskiego "Gościa  Niedzielnego".

Prace internautów były prezentowane w galerii na naszej stronie internetowej. Konkurs stał się okazją do uchwycenia w obiektywie dekoracji świątecznych, które przypominają wyjątkową atmosferę rodzinnych spotkań. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma