Nowy numer 50/2018 Archiwum

Zobacz także

 • gut
  13.02.2014 14:43
  To uwidacznia jak ludzie są spragnieni wiedzy na ten temat, w tym kontekście >milczenie< okazuje się być toksyczne.
  doceń 3
 • gut
  13.02.2014 14:49

  Spotkanie, które w początkowej wersji miało odbyć się na Uniwersytecie Przyrodniczym (...) Drzwi uczelni zostały przed krytykiem ideologii gender niestety zamknięte. Cóż ta sytuacja potwierdza to co powiedział ks. prof. Tadeusz Guz: >to dzisiejsze akcentowanie >przyrody< stanowi dowód jak idee Marksa są wciąż aktualne.< Więc nie ma co się dziwić takiej sytuacji.

  doceń 0
 • EJ
  13.02.2014 19:00
  Czas wykładu taki sobie - końcówka sesji/przerwa międzysemestralna. Chociaż regularnie przeglądam lubelskiego GN, nie znalazłam informacji o tym wykładzie, nie widziałam też żadnych ogłoszeń w terenie. A szkoda. Chętnie obniżyłabym nieco średnią wieku słuchaczy, która, sadząc po zdjęciach była raczej wysoka. A może taki dobór zdjęć???
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy