Nowy numer 28/2018 Archiwum

Siatkarskie rozgrywki wspólnot

Rozgrywki sportowe w piłce siatkowej są tradycją Domowego Kościoła Archidiecezji Lubelskiej. W tym roku z okazji jubileuszu 40-lecia Ruchu Światło-Życie do rozgrywek zaproszono też inne wspólnoty.

Do sportowych zmagań stanęło 15 zespołów z całej archidiecezji.

- Zaprosiliśmy przedstawicieli różnych wspólnot, młodzież i kapłanów. Drużyny mogli tworzyć zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Nie liczyła się płeć czy wiek zawodników, najważniejsze było stworzyć drużynę, a przez to także wspólnotę - mówią organizatorzy turnieju.

Nie zabrakło kibiców, którzy gorąco dopingowali swoje drużyny. - To znakomita okazja do spędzenia wspólnie czasu. Mąż gra w drużynie, dzieci i ja kibicujemy. Jak się zmęczymy są przygotowane kanapki i ciastka, jest też kącik zabaw dla dzieci i gorąca atmosfera - mówi Kasia z Domowego Kościoła.

Najlepsza okazała się drużyna ze Świdnika, drugie miejsce zajęła drużyna z lubelskiej parafii św. Maksymiliana, trzecie gracze z Kraśnika.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma