Nowy numer 33/2018 Archiwum

InieMaMocni

Ojciec Adam Szustak głosi rekolekcje dla "Paralityków" - czyli dla tych, którzy nie są mocni ale słabi albo znajdują się w rozsypce duchowej.

InieMaMocni - pod tym tytułem rozpoczęły się trzydniowe rekolekcje prowadzone przez o. Adama Szustaka. Przyjechał on do Lublina na zaproszenie młodzieży ze wspólnoty Odnowa w Duchu Świętym „Miriam”. Dominikanin wygłosi rekolekcje – jak mówią młodzi -  dla całego miasta. InieMaMocni - to rekolekcje dla tych, którzy nie są mocni lecz słabi albo znajdują się w rozsypce duchowej i nie tylko. Dla „Paralityków”, których w Lublinie okazało się całkiem sporo - bo kościół pw. Matki Bożej Różańcowej był zapełniony do ostatniego miejsca. Ojciec Adam Szustak mówił o tym jak być mocnym - Bożą Mocą.

O godzinie 18. sprawowana będzie codziennie Msza św. z kazaniem, potem będzie miała miejsce konferencja o. Adama i modlitwa uwielbienia. Wszystko w kościele przy ul. Bursztynowej w Lublinie. Są to spotkania przeznaczone nie tylko dla młodzieży. Każdy, kto chciałby przemyśleć "siebie" w czasie Wielkiego Postu - z pewnością może udać się na konferencje i nauki o. Szustaka.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma