Nowy numer 47/2020 Archiwum

Znajdź pomysł na siebie

Badania socjologiczne dowodzą, że młody człowiek szuka w życiu szczęścia. Zespół Full Power Spirit w trakcie prawie dwugodzinnego programu zachęca uczniów szkół ponad podstawowych, by szukali go przede wszystkim w Bogu.

Zespół wystąpił 26 marca w amfiteatrze ojców kapucynów w ramach projektu "Z Kulturą do Nieba" realizowanego przez Franciszkańskie Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej. Autorski, ewangelizacyjno-motywacyjno-profilkatyczny program Full Power Spirit, z którym zespół odwiedza wiele miast Polski, ma na celu przede wszystkim skłonienie młodych ludzi do zastanowienia się nad swoim życiem. Przez dwie godziny członkowie zespołu na scenie amfiteatru na lubelskiej Poczekajce śpiewali, opowiadali śmieszne historie, ale równocześnie przekazywali prawdy Ewangelii. Aula co chwilę rozbrzmiewała śmiechem licealistów, by dosłownie za moment w skupieniu słuchać mocnego świadectwa hip hopowców. Mówiąc o swojej wierze zachęcali oni młodych do życia według Dekalogu, świętowania niedzieli, codziennego dziękowania Bogu za dar życia, szukania w swoim życiu talentów i rozwijania ich.

Program "Znajdź pomysł na siebie" był kolejnym z cyklu wydarzeń związanych z projektem "Z Kulturą do Nieba", które realizuje Franciszkańskie Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama