Nowy numer 28/2018 Archiwum

Wyniki pierwszego dnia rozgrywek

Była zacięta walka, popis umiejętności i świetna zabawa. Znamy najlepsze zespoły w poszczególnych kategoriach wiekowych. Ci, z największą ilością punktów zagrają jutro o puchar IX Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar "Króluj nam Chryste".

 

Kategoria Lektorzy młodsi

FINAŁ A – 16 ZESPOŁÓW HALA KUL ul. Konstantynów 1G – 2 maja

LM50  Opatów,

LM20 Wąwolnica,

LM17 Rajcza ,

LM45 Przysietnica,

LM8 Chojnice (awans z 3 miejsca w grupie),   

LM 13 Mikołajów,

LM 34 Cieplice,

LM 21 Wola Rażniowska,

LM 30 Stepnica,

LM 37 Maków Mazowiecki (awans z 3 miejsca w grupie),   

LM 29 Tomaszów Lubelski,

LM 27 Przemyśl-Kaznów,

LM 19 Grabno,

LM Rzeszów – Budziwój,

LM 51 Złotoria (awans z 3 miejsca w grupie),                                                       

LM 23 Kluki (awans z 3 miejsca w grupie).   

 

KATEGORIA Lektorzy młodsi

FINAŁ B (miejsca 17 – 26 ) – 10 ZESPOŁÓW Hala Politechnika Lubelska ul. Nadbystrzycka 26 – 2 maja

LM36  Warszawa (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

LM Jasionówka (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

LM9 Łasin (awans z 4 miejsca w grupie),

LM6 Przeginia (awans z 4 miejsca w grupie),

LM 24 Bełchatów (awans z 4 miejsca w grupie),   

LM 10 Kiszków (awans z 4 miejsca w grupie),

LM 46 Rzeszów (awans z 4 miejsca w grupie),

LM 5 Radom(awans z 4 miejsca w grupie),

LM 40 Gryfów Śląski (awans z 5 miejsca w grupie – najlepszy bilans punktowy),

LM 16 Myślenice (awans z 5 miejsca w grupie – najlepszy bilans punktowy),   

 

KATEGORIA Lektorzy młodsi

FINAŁ C (miejsca 27-33) - 7 ZESPOŁÓW

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego ul. Podwale 11– 2 maja

LM 14 Rudy (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

LM 49 Nędza  (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

LM 48 Stanica (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

LM 42 Wieprzc (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

LM 47 Gdańsk - Zaspa (awans z 6 miejsca w grupie),   

LM 7 Ujeścisko (awans z 6 miejsca w grupie),

LM 15 Osowiec - Węgry (awans z 6 miejsca w grupie),

 

KATEGORIA Ministranci

FINAŁ A – 16 ZESPOŁÓW HALA SPORTOWA UM ul. Chodźki Witolda 15 – 2 maja

 M9  Biskupice,

 M19 Przyszowa,

 M49 Przeworsk

 M45 Chełmek,

 M7 Gdańsk - Ujeścisko (awans z 3 miejsca w grupie),  

 M5 Białaczów,

 M53 Złotoria,

 M16 Ludźmierz,

 M34 Cieplice,

 M13 Radzionków (awans z 3 miejsca w grupie),   

 M27 Wielkie Oczy,

 M50 Przemyśl-Kazanów,

 M Św. Maciej Bełchatów,

 M21 Jadwiga Janów Lubelski,

 M6 Przeginia (awans z 3 miejsca w grupie),     

 M40 Legnica (awans z 3 miejsca w grupie).   

Z uwagi na różną ilość zespołów w grupie (od 5 do 7 zespołów) przy awansie z trzecich miejsc liczono punkty i bramki jedynie w meczach z zespołami, które zajęły miejsca od 1 do 5.

 

KATEGORIA Ministranci

FINAŁ B (miejsca 17 – 26 ) – 10 ZESPOŁÓW Hala SP 52 im. Marii Konopnickiej

ul. Władysława Jagiełły 11 – 2 maja

 M  Oksza (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

 M 20 Łęczna (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy)

M43 Tomaszów Lubelski (awans z 4 miejsca w grupie),

M15 Opole-Półwieś (awans z 4 miejsca w grupie),

M28 Rzeszów (awans z 4 miejsca w grupie),   

M46 Czarnocin (awans z 4 miejsca w grupie),

M47 Katarzyna Witoni (awans z 4 miejsca w grupie),

M44 Radom (awans z 4 miejsca w grupie),

M10 Orzechów (awans z 5 miejsca w grupie – najlepszy bilans punktowy),

M8 Chojnice – Par. Jezusa Chrystusa Kr. Wszechświata (awans z 5 miejsca w grupie – najlepszy bilans punktowy),   

 

KATEGORIA Ministranci

FINAŁ C (miejsca 27-34) - 8 ZESPOŁÓW

Hala MOSiR Al. Zygmuntowskie 4 – 2 maja

M 52 Gdańsk Emaus (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

M14 Strzybnica  (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

M 42 MBS Rzeszów (awans z 5 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

M25 Poznań (awans z 6 miejsca w grupie),

M36 Pruszków (awans z 6 miejsca w grupie),   

M35 Mikołajki (awans z 6 miejsca w grupie),

M37 Osiek (awans z 6 miejsca w grupie),

M23 Łaski (awans z 7 miejsca w grupie),
 

KATEGORIA Lektorzy starsi

FINAŁ A – 16 ZESPOŁÓW HALA UP

ul. Głęboka 31 – 2 maja

LS17  Rychwałd,

LS21 Opatów,

LS29 Hrubieszów ,

LS6 Sosnowiec,

LS24 Bełchów  (awans z 3 miejsca w grupie),   

LS27 Błażowa,

LS4 Krzepice,

LS5 Petrykozy,

LS30 Szczecin,

LS37 Osiek (awans z 3 miejsca w grupie),   

LS57 Nockowa,

LS44 Odechów,

LS42 Janów Lubelski,

LS52 Chwaszczyno,

LS 16 Rdzawka (awans z 3 miejsca w grupie),                                                  

LS25 Plewiska (awans z 3 miejsca w grupie).   

 

KATEGORIA Lektorzy starsi

FINAŁ B (miejsca 17 – 30 ) – 14 ZESPOŁÓW CRH Akademos ul. Symfoniczna 1 – 2 maja


LS48  Wiry (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

LS40 Jawor (awans z 3 miejsca w grupie – gorszy bilans punktowy),

LS45 Niegowić (awans z 4 miejsca w grupie),

LS14 Koszęcin (awans z 4 miejsca w grupie),

LS28 Zaczernie (awans z 4 miejsca w grupie),

LS19 Kąty (awans z 4 miejsca w grupie),

LS8 Lalkowy (awans z 4 miejsca w grupie),

LS9 Grażawy (awans z 4 miejsca w grupie),

LS49 Opoczno (awans z 5 miejsca w grupie),

LS58 Przeginia (awans z 5 miejsca w grupie),  

 LS43 Rzeszów (awans z 5 miejsca w grupie),    

LS18 Kielce (awans z 5 miejsca w grupie),   

LS51 Sochaczew (awans z 5 miejsca w grupie),   

LS47 Zakliczyn (awans z 5 miejsca w grupie),   

 

KATEGORIA Lektor starszy

FINAŁ C (miejsca 31-42) - 12 ZESPOŁÓW

Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II ul. Elsnera 5 – 2  maja

LS56 Urzejowice (awans z 6 miejsca w grupie),

LS54 Płońsk (awans z 6 miejsca w grupie),

LS20 Łęczna  (awans z 6 miejsca w grupie),   

LS34 Malbork (awans z 6 miejsca w grupie),   

LS10 Sokoły (awans z 6 miejsca w grupie),   

LS13 Kobiór (awans z 6 miejsca w grupie),  

LS7 Sopot (awans z 7 miejsca w grupie),   

LS55 Kraków-Mogile(awans z 7 miejsca w grupie),   

LS38 Dobrem (awans z 7 miejsca w grupie),   

LS36 Pruszków (awans z 7 miejsca w grupie),   

LS50 Giedlarowa (awans z 7 miejsca w grupie),  

 LS15 Dzielów (awans z 7 miejsca w grupie),   

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma