Nowy numer 25/2018 Archiwum

Tragiczny wypadek

Wczoraj o godz. 14.05 w Stawku pod Łęczną na pas ruchu rejsowego busa relacji Ostrów Lubelski-Lublin wjechał bus dostawczy. Na miejscu zginęły cztery osoby, dwie kolejne zmarły w szpitalu. 21 jest rannych.

Jeden z busów przewoził pasażerów, drugi to bus dostawczy, który nagle zjechał na przeciwległy pas. Droga w tym miejscu nie jest jakoś szczególnie niebezpieczna, a widoczność była dobra. Ekipy ratunkowe, które przybyły na miejsce uważają, że kierowca dostawczego busa zasłabł lub miał zawał dlatego zjechał z drogi.  Osoby biorące udział w zdarzeniu to mieszkańcy Lubelszczyzny oraz dwoje obywateli Ukrainy w wieku 16-77 lat . Kierowcy obu samochodów oraz dwie kobiety pasażerki zginęli na miejscu.  Cztery osoby zmarły w szpitalach. Pozostali poszkodowani przewiezieni zostali do szpitali w Lublinie i Łęcznej. W związku z wypadkiem w miejscowości Stawek gm. Spiczyn lubelski komendant wojewódzki policji insp. Michał Domaradzki powołał Centrum Pomocy dla Rodzin Osób Poszkodowanych w wypadku. Dzwoniąc na nr telefonu 81 535-52-70, rodziny mogą uzyskać informację na temat swoich bliskich. Policjanci będą możliwie najpełniej informować na temat stanu osób poszkodowanych, a przede wszystkim informować do których szpitali zostali przewiezieni. Policjanci weryfikują jeszcze wszystkie otrzymywane informacje. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma