Nowy numer 33/2018 Archiwum

Święto rodzin w Puławach

W niedzielę Zesłania Ducha Świętego odbył się marsz dla życia i rodziny w Puławach. Obok modlitwy były liczne atrakcje i dużo zabawy.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego należała w Puławach do rodzin. Po raz drugi już odbył się Marsz dla Życia i Rodziny. Ulicami miasta przeszło kilkaset osób, które w radosnej atmosferze pokazały swoje przywiązanie do wartości rodzinnych i swój szacunek do życia od momentu poczęcia aż do naturalnej śmierci.

Wszystkiemu towarzyszyły kolorowe transparenty, wiatraki, chorągiewki oraz orkiestra dęta z  Kurowa. Uczestnicy z radosnym śpiewem przemaszerowali pod kościół Świętej Rodziny, gdzie czekała na nich gorąca grochówka. Dmuchańce, trampolina, twister, duże klocki do budowania, strzelanie z łuku, znakowanie rowerów, pokazy sprzętu policyjnego, strażackiego i wojskowego - każdy znalazł coś dla siebie. Loteria fantowa okazała się dla niektórych bardzo szczęśliwa, bo nagrody w tym roku były bardzo atrakcyjne. Na scenie można było zobaczyć pokazy tańca, fryzur, sztuki walki tang soo do oraz posłuchać znanych i lubianych rodzinnych piosenek. Wieczór zakończył się koncertem Jurija Tokara – lwowskiego barda - i nawet plaga komarów nie odstraszyła miłośników dobrej muzyki, a przede wszystkim rodzin, bo to dla nich i z myślą o nich zorganizowane zostały niedzielne atrakcje.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma