Nowy numer 33/2018 Archiwum

Młodzi z nagrodami

Prezydent Krzysztof Żuk wręczył nagrody laureatom konkursów przedmiotowych stopnia wojewódzkiego oraz ogólnopolskich konkursów tematycznych. Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół nr 5 przy ul. Józefa Elsnera 5 w Lublinie.

Tegoroczni laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a dyrektorzy szkół pamiątkowe dyplomy Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia dydaktyczne uczniów. Dodatkowo trzy szkoły publiczne oraz dwie szkoły niepubliczne, których uczniowie uzyskali największą liczbę tytułów laureata i finalisty, otrzymały puchary Prezydenta Miasta Lublin.

W tym roku łącznie nagrodzonych zostało 88 uczniów z 26 szkół, którzy uzyskali 101 tytułów laureata.

Uczniowie - laureaci, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2013/2014 średnią ocen, co najmniej 4,8 oraz wzorową ocenę z zachowania, otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i ogólnopolskich konkursach tematycznych w kwocie 252 zł.

Za osiągnięcie tytułu laureata w dwóch konkursach ośmiu uczniów otrzymało po 504 zł,  jeden uczeń - 756 zł za zdobycie tytułu laureata w trzech konkursach i jeden uczeń-  1080 zł za zdobycie tytułu laureata w czterech konkursach.

Najliczniejszą grupę laureatów mają szkoły:

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej – 12 uczniów zdobyło 13 tytułów laureata

 Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza – 7 uczniów zdobyło 9 tytułów laureata

 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta – 7 uczniów zdobyło 8 tytułów laureata,

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi – 5 uczniów zdobyło 6 tytułów laureata

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego – 3 uczniów zdobyło 6 tytułów laureata,

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II – 5 uczniów zdobyło 6 tytułów laureata

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma