Nowy numer 2/2021 Archiwum

Wielki wyścig

By wziąć udział w charytatywnej zabawie można zapisywać się jeszcze dziś do godz. 23 przez stronę wyscigkaczek.pl. Jeśli ktoś chce osobiście wybrać swoją kaczkę może to zrobić do godz. 15.30 w szkole "Skrzydła" przy ul. Szmaragdowej w Lublinie bądź w biurze Agape przy Bernardyńskiej 5 do godz. 19.

I Lubelski Wyścig Kaczek  to charytatywne wydarzenie kulturalno-rozrywkowe, z którego dochód przeznaczony zostanie na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci z rodzin wielodzietnych z Lublina. By wziąć udział należy wpłacić wpisowe 20 zł w przypadku jednej kaczki, bądź 50 zł gdy chcemy w wyścigu wystawić trzy kaczki. 

Już 15 czerwca wszystkie kaczki będą dryfowały przez pół kilometra po Bystrzycy, a na właściciela tej, która jako pierwsza dopłynie do wyznaczonej mety czeka niezwykła nagroda - voucher na wycieczkę zagraniczną. Nie zabraknie również nagród dodatkowych. Nagrodzony zostanie także właściciel kaczki, która dobije do mety jako ostatnia. Ważne by, każdy kto chce by jego kaczka wzięła udział w wyścigu dostarczył ją organizatorowi przed startem. Kaczki, które nie zostaną oddane i zarejestrowane, nie wezmą udziału w wyścigu.  A w przypadku gdyby ktoś dorzucił je w trakcie, nie będą brane pod uwagę przy rozdawaniu nagród.

Imprezie,  która potrwa od godz. 14 do późnych godzin nocnych, będą towarzyszyć liczne atrakcje: gry rodzinne, zajęcia z ekokreatywności, piłkarskie taneczne oraz koncerty. 

Organizator wyścigu, którym jest Fundacja Skrzydła dla Wychowania, ma nadzieję, że wyścig stanie się cyklicznym wydarzeniem najbardziej rozpoznawalnym w całej Polsce. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama