Nowy numer 3/2021 Archiwum

Prezydent za niższymi podatkami dla rodzin

Obecny na II Ogólnopolskim Zjeździe Dużych Rodzin prezydent Bronisław Komorowski opowiedział się za wprowadzeniem niższych podatków dla rodzin.

Odbierając statuetkę od Związku Dużych Rodzin za wsparcie w tworzeniu ogólnopolskiej karty dużej rodziny, Bronisław Komorowski zaapelował o wsparcie różnych środowisk w realizacji pomysłu na obniżenie podatków dla rodzin, które wychowują kilkoro dzieci.

- O ile dobrze pamiętam, to Churchill mówił, że łatwiej kierować narodem niż wychować czwórkę dzieci. Sam wiem coś na ten temat. Uważam, że potrzebne są rozwiązania systemowe, które będą wspierać rodzinę, tak by młodzi ludzie, którzy decydują się na dziecko nie bali się. Wiem, że wielu z państwa boryka się z jakimiś kłopotami. Czasami są to kłopoty jednego dnia, czasem tygodnia czy miesiąca, ale problemy rodziny powinny być nieustannie rozwiązywane przez kolejne rządy czy parlamenty. Trzeba dołożyć wszelkich starań by duża rodzina była postrzegana jako wielka radość i wartość - mówił w Lublinie Bronisław Komorowski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama