Nowy numer 28/2018 Archiwum

Chrońmy nasze dzieci

Niewielkich rozmiarów książka zatytułowana "Edukacja seksualna według gender" autorstwa Zbigniewa Barcińskiego wydana została przez lubelskie wydawnictwo Natan jako informator dla rodziców i nauczycieli.

Książka, która jest również dostępna w sieci w formie bezpłatnego e-booka, skierowana jest głównie do rodziców i nauczycieli. Mówi ona o tym, jak zwolennicy gender chcą zmieniać szkolną edukację, aby doprowadzić dzieci i młodzież do zachwiania pewności swojej płci oraz do podejmowania jak najwcześniej współżycia seksualnego. Na szczęście w broszurce znajdziemy również informację, jak to możemy powstrzymać. - Genderowa edukacja seksualna chce przekazywać dzieciom i młodzieży tylko techniczne informacje dotyczące seksu - mówi autor książki Zbigniew Barciński. - Nie ma w niej miejsca na takie tematy, jak miłość, rodzina, ojciec, matka, dzieci. Nie ma w niej miejsca na przygotowanie do zbudowania silnej, trwałej, szczęśliwej rodziny. 

Autor zachęca również w książce, by mocno i wyraźnie mówić "nie" wprowadzaniu genderowej edukacji seksualnej w Polsce. - Kto milczy, ten oddaje dzieci w ręce osób, które chcą ich życie skoncentrować na seksie i przyjemności. Kto milczy, ten otwiera drogę pedofilom. Kto milczy, pozostawia bezbronne dzieci bez ochrony.

Książka jest dostępna m.in. w klubie książki Tolle.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma