Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Okno na świat

Trasa do niemieckiego portu przesiadkowego będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu - we wtorki i w niedzielę. Rejs trwa prawie dwie godziny.

Połączenie między Lublinem a Frankfurtem obsługiwać będą ultranowoczesne maszyny A319 zabierające na pokład 138 pasażerów, zarówno w Klasie Biznes jak i Ekonomicznej.

Pierwszy samolot wylądował wczoraj na lubelskim lotnisku z 81 pasażerami na pokładzie. Powitała go wodna salwa. Rejs trwał 1 godzinę i 55 minut, a maszyna wystartowała z Frankfurtu o 9.30. W podróż powrotną do Frankfurtu wyruszyła o 12.10.

W niedzielę pasażerowie odlecą z Frankfurtu o 10.25, a z Lublina - o 13.00. Połączenie z Frankfurtem umożliwia pasażerom dotarcie do niemal każdego miejsca na świecie. 

Lubelskie lotnisko obsługują Ryanair, WizzAir i Carpatair. Mieszkańcy miasta i regionu oprócz połączeń krajowych - do Gdańska i Wrocławia - mogą wybrać kierunki: Rzym, Mediolan, Londyn, Oslo i teraz także Frankfurt. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma