Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Uwiecznieni na fotografii przejdź do galerii

W naszym redakcyjnym archiwum jest kilkaset zdjęć z pielgrzymek na Jasną Górę. Zanim tegoroczni pielgrzymi ruszą w trasę, zachęcamy do zobaczenia galerii sprzed lat. Może ktoś siebie odnajdzie.

Są tacy, którzy doświadczenia pielgrzymkowe liczą latami czy też ilością przebytych pieszo kilometrów. Są też tacy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę pielgrzymkową. Mają swoje intencje, które chcą zanieść na Jasną Górę lub idą podziękować za coś, co się im w życiu udało. Każdy ma swoją niepowtarzalną historię. Od lat pielgrzymom towarzyszy Gość Niedzielny. Zajrzeliśmy do naszego archiwum i znaleźliśmy zdjęcia z pielgrzymek, które już się odbyły. Dla tych którzy nie mogą się doczekać wyjścia na szlak przypominamy zdjęcia z lat minionych by osłodzić im czekanie. Może oglądając te zdjęcia ktoś zdecyduje się także wyruszyć w drogę. Wszystkim życzymy miłego oglądania.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma