Nowy Numer 29/2018 Archiwum

W tym roku więcej światła

Jak mówią organizatorzy - dzięki światłu mieszkańcy Lublina będą mogli dostrzec piękno kamienic i zaułków, obok których na co dzień przechodzą być może bez emocji. Światło ma też pomóc artystom podczas ich popisów.

To już piąta edycja Carnavalu Sztuk-Mistrzów w Lublinie, która właśnie się rozpoczęła. Na 4 dni miasto przeistoczy się w żywą scenę, której aktorami będą gwiazdy światowej sceny nowego cyrku oraz mieszkańcy i goście Lublina. Tegoroczny Carnaval Sztuk-Mistrzów w Lublinie oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie oraz nowe wydarzenia. Jest to ciekawe dla widzów w każdym wieku. Organizatorzy zapewnią mieszkańcom miasta ponad 100 różnych atrakcji.

W tym roku pojawi się więcej światła. Barwne oświetlenia udekorowały już fasady wszystkich kamienic wokół lubelskiego Starego Miasta. Piękną i elegancką iluminację zyskają też budynek Trybunału Koronnego oraz klasztor dominikanów. Światło stanie się atrakcyjnym tłem dla artystycznych popisów. Jak piszą na swojej stronie organizatorzy – Iluminacje pomogą mieszkańcom dostrzec nieznane i nieuświadomione widoki ich własnego miasta, których być może nie dostrzegają w codziennej krzątaninie. Zapraszamy, by wyjść z domu i cieszyć się pięknem Lublina i sztuki ulicznej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma