Nowy numer 47/2020 Archiwum

Sekretariat pielgrzymki już czynny

Od dzisiaj pracuje sekretariat lubelskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Partnerem tegorocznej wędrówki jest "Gość Lubelski".

- To był udany dzień - mówi szefowa sekretariatów lubelskiej pielgrzymki Małgorzata Stacharska podsumowując pierwszą dobę. - Jestem zaskoczona. Rzadko jest tak, że już na samym początku jest tak wielu chętnych, a dziś miałyśmy pełne ręce roboty - dodaje. - Jedni przychodzą i się zapisują, inni pytają, jeszcze ktoś inny przechodzi i zainteresuje się pielgrzymką - wyjaśnia siostra Małgorzata.

Każdy może się zapisać do jednej z 19 grup pielgrzymkowych, które wyruszą już 3 sierpnia w kierunku Jasnej Góry. W sekretariacie można także kupić koszulki pielgrzymkowe i inne gadżety. Już dzisiaj wiele osób złożyło intencje w ramach funduszu „Idę z Tobą”.

Jedną z osób, która już dziś się zapisała, jest Patrycja. - Idę po raz drugi, po rocznej przerwie. W ubiegłym roku pracowałam za granicą, w tym udało się wszystko poukładać i jestem szczęśliwa z tego powodu - opowiada.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.