Nowy numer 20/2024 Archiwum

W 8 tygodni dookoła świata

Każdy z uczestników będzie zaangażowany w poszukiwanie wiedzy i ciekawostek o różnych krajach świata. A na zakończenie projektu młodzież otrzyma plecak podróżnika, który pozwoli na dalsze poszukiwanie alternatywnych i ciekawych form spędzania czasu.

- Młodzież gimnazjalna stoi przed ważnym wyborem określonych zachowań, sposobu postępowania i stylu życia. Kierujemy zaproszenie do uczniów w wieku 12-16 lat. Są jeszcze wolne miejsca. Wystarczy zadzwonić do naszego biura i wyrazić chęć udziału w zabawie - mówi Anna Łoś z Katolickiego Stowarzyszenia "Agape". Zgłosić się może młodzież z Lublina.

- Projekt „W 8 tygodni dookoła świata” ma zainteresować alternatywnymi formami spędzania czasu wolnego, by zapobiegać zachowaniom ryzykownym. Zadanie i formy działania skonsultowane zostały z młodzieżą, z którą współpracujemy. Do najważniejszych działań należeć będą weekendowe warsztaty obejmujące trzy części - sport, odżywianie i kulturę. Chcemy pokazać uczestnikom różnorodność form zaangażowania i zainteresowań. Każde spotkanie przebiegać będzie w odniesieniu do kultury różnych krajów świata. Chcemy przekazać uczestnikom określoną wiedzę, umiejętności i postawy - tłumaczy A. Łoś.

Każdy z uczestników będzie zaangażowany w poszukiwanie wiedzy i ciekawostek o różnych krajach świata. Na wybrane wydarzenia i zabawy edukacyjne i profilaktyczne młodzież będzie mogła zaprosić również swoje rodziny. Organizatorzy chcą pobudzić młodych do stworzenia płaszczyzny wymiany doświadczeń i wspólnego odkrywania zainteresowań i pasji.

Na zakończenie projektu każdy uczestnik otrzyma tzw. plecak podróżnika, który pozwoli na dalsze poszukiwanie alternatywnych i ciekawych form spędzania czasu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy