Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kolędy na rockowo

Rockowe O!płateczki to autorska aranżacja kolęd i pastorałek Wojtka Klicha. Projekt z blisko dwudziestoletnią tradycją, cieszący się niezmiennie dużą popularnością w okresie świąt Bożego Narodzenia. To niezwykle klimatyczne i oryginalne granie kolęd, a także autorskich „piosnek kolędowych” Wojtka Klicha.

Jutrzejszy koncert odbędzie się w ramach Lublin Blues Session. Organizatorem tych wydarzeń jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) we współpracy z Domem kultury LSM i Klubem Rock Bar, a sam projekt jest realizowany przy pomocy finansowej miasta Lublin.

Do tej pory odbyły się już warsztaty wokalne „Wake up your voice” z Karo Glazer oraz koncerty „Coś tak o”, Zbyszka Kowalczyka i „Adam Blues Band”.  Przed nami ostatni koncert z serii. Będziemy mogli usłyszeć niezwykle klimatyczne i oryginalne granie kolęd, a także autorskich „piosnek kolędowych” Wojtka Klicha. 

Wojtek Klich to śpiewający gitarzysta, kiedyś muzyk Ziyo. Autor hitu „Czy ten Pan i Pani” Ani Wyszkoni. Artysta ma na koncie wiele płyt, nagrań, koncertów m.in. z Ziyo, Markiem Piekarczykiem, Małgorzatą Ostrowską, Sebastianem Riedlem i Natalią Przybysz. Jutro wystąpi wraz zespołem. Impreza rozpocznie się 19.12 o godz. 18 w Domu Kultury LSM przy ul. Wallenroda 4a. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma