Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Piłkarski kalendarz Caritas

Sportowcy, wraz z dziećmi oraz dorośli zaangażowani w Caritas i lubelski sport stworzyli wyjątkowy kalendarz charytatywny.

- W kalendarzu w rolach głównych wstąpili piłkarze Górnika Łęczna oraz przyjaciele Caritas Archidiecezji Lubelskiej, którzy w oryginalny sposób opowiadają o działalności naszej organizacji. Natomiast na jego okładce w nietypowych dla siebie rolach pokazali się: ks. Wiesław Kosicki – dyrektor lubelskiej Caritas, Artur Kapelko – Prezes Zarządu Górnik Łęczna S.A. oraz Joanna Matejak – Członek Zarządu Górnik Łęczna S.A. – mówi Mateusz Jocek rzecznik prasowy Caritas.

Celem kalendarza jest zebranie środków na Fundusz Caritas Dzieciom, w ramach którego finansowane jest dożywianie, operacje, stypendia, wakacje, wyprawki szkolne dla dzieci z ubogich rodzin z terenu Archidiecezji Lubelskiej. Kalendarz można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.lublin.caritas.pl/e-swieczka/. Wystarczy zapalić symboliczną e-świecę - każdy w podziękowaniu otrzyma kalendarz.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma