Nowy numer 28/2018 Archiwum

Bóg się rodzi!

Drodzy Czytelnicy "Lubelskiego Gościa Niedzielnego"!

          Jak co roku śpieszymy wśród nocnej ciszy do Betlejem, aby tak jak pasterzy ogarnęła nas światłość z wysoka i abyśmy usłyszeli, że w mieście Dawida narodził się nam Zbawiciel, Pan nasz Jezus Chrystus.

            Niebo i Ziemia śpiewają Nowonarodzonemu pieśń nową. Radość aniołów staje się udziałem nas, ludzi Jego upodobania. Z Maryją i Józefem zachowujemy w sercu wszystko, co zostało powiedziane o tym Dziecięciu.

            Niech przychodzący Zbawiciel towarzyszy nam na drogach Nowego Roku 2015, niech nas wyzwoli od grzechu i smutku, od izolacji i wewnętrznej pustki. Niech nam pozwoli doświadczyć, że z Jezusem Chrystusem rodzi się zawsze i odradza radość (por.  Evangelii gaudium 1).

            Na radosne przeżywanie Świąt Narodzenia Pańskiego i na spełnienie nadziei wiązanych z Nowym Rokiem udzielam wszystkim Czytelnikom "Lubelskiego Gościa Niedzielnego" pasterskiego błogosławieństwa.

abp Stanisław Budzik

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma