Nowy numer 25/2018 Archiwum

Open KUL

Tegoroczny Dzień Otwarty KUL odbył się pod hasłem: "Twoje marzenia, Twoja przyszłość, Twój KUL!".

Wszyscy zainteresowani studiami na najstarszej katolickiej uczelni w Polsce mogli dziś na KUL porozmawiać o swoim wymarzonym kierunków studiów z wykładowcami, studentami i absolwentami. Mieli okazję też zobaczyć, jak działa serwis rekrutacyjny i wziąć udział w ciekawych wykładach, warsztatach i konkursach.

Jak co roku, można było dokładnie obejrzeć kampus uniwersytecki, pospacerować po dziedzińcu, na którym studenci prezentowali różne umiejętności i obejrzeć sale wykładowe.

Program spotkań z kandydatami na studentów został podzielony na część humanistyczno-społeczną oraz matematyczno-przyrodniczą. Wśród atrakcji zaproponowanych gościom dużą popularnością cieszyło się zwiedzanie wozu-laboratorium kryminalistycznego, w którym można było m.in. zobaczyć, na czym polega zabezpieczanie śladów.

O tym, że warto mieć marzenia, opowiadał obecnym i przyszłym studentom Adam Woronowicz, aktor znany z roli ks. Jerzego Popiełuszki, a znani absolwenci KUL opowiadali podczas dyskusji panelowej o tym, jak osiągnęli sukces.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma