Nowy numer 25/2018 Archiwum

Lublinianie zginęli w zamachu

Według potwierdzonych informacji Ministerstwa Spraw Zagranicznych, w zamachu terrorystycznym w Tunisie zginęło dwóch funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Lublinie.

W specjalnym komunikacie rozesłanym do mediów i umieszczonym na stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego mjr Jacek Zwierzchowski, rzecznik dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Lublinie, i Marcin Bielesz, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego, napisali: "Rodziny funkcjonariuszy zostały otoczone opieką psychologiczno-medyczną ze strony Służby Więziennej i Wojewody Lubelskiego. Wojewoda Lubelski, Dyrektor Generalny Służby Więziennej oraz Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Lublinie wyrażają swoje najgłębsze kondolencje oraz wielki smutek w związku ze śmiercią funkcjonariuszy lubelskiej Służby Więziennej".

W ataku na Muzeum Bardo w Tunezji zginęły 24 osoby, wśród nich trzech Polaków. Okazało się, że dwóch z nich związanych jest z Lublinem.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma