Nowy numer 47/2020 Archiwum

Gwiazdy na stadionie

Pierwszy raz w historii województwa lubelskiego na nowym Stadionie Miejskim Arena Lublin pojawią się drużyny klubowe ze światowych lig piłkarskich.

AS Monaco, Szachtar Donieck, Hannover 96 oraz WKS Śląsk Wrocław zagrają w towarzyskim turnieju LOTTO Lubelskie Cup. Impreza która odbędzie się 4-5 lipca br. będzie największym jak dotychczas piłkarskim wydarzeniem na nowym stadionie. 

W sobotę (4 lipca) kibice będą mogli obejrzeć dwa mecze półfinałowe (godz. 17.30, 20.30), natomiast w niedzielę (5 lipca) mecz o 3 miejsce oraz wielki finał (kolejno 14.00 i 17.30). Drużyny mają się pojawić na lubelskim stadionie w najsilniejszych składach. 

- Ostatnie lata to dla Lublina czas wzmożonych inwestycji w infrastrukturę sportową, która już teraz spełnia standardy międzynarodowe - mówił prezydent Krzysztof Żuk podczas konferencji poświęconej międzynarodowemu turniejowi.

- Cieszymy się, że nowoczesny stadion w Lublinie będzie wykorzystywany na potrzeby takich wydarzeń jak LOTTO Lubelskie Cup. Jestem przekonany, że światowy poziom sportowy jaki prezentują drużyny w tym turnieju, będzie gwarancją wysokiej frekwencji, wielkich emocji i niezapomnianych wrażeń na Arenie Lublin.Strategiczna współpraca z takim partnerem jak Totalizator Sportowy będzie gwarancją organizacji wydarzeń na profesjonalnym poziomie - dodał. 

Organizatorzy turnieju przygotowali dla kibiców atrakcyjne konkursy, w których do wygrania będą m.in.: spotkania z piłkarzami, wejście za kulisy turnieju oraz konferencje prasowe z udziałem trenerów i zawodników.

Bilety na piłkarskie wydarzenie można nabyć na stronie www.lubelskiecup.booklik.com

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama