Błogosławieństwo czy przekleństwo?

Czy żona powinna słuchać męża, do czego powołany jest mężczyzna, dlaczego kobiety są niezadowolone z małżeństwa. Na te i wiele innych pytań będzie odpowiadał w Lublinie znawca tematyki małżeńskiej dr Jacek Pulikowski.

Po spotkaniu ze znaną modelką Anią Golędzinowską, Duszpasterstwo Młodzieży na Poczekajce organizuje kolejne wydarzenie.

Tym razem gościem specjalnym amfiteatru na Poczekajce będzie dr Jacek Pulikowski. Znany i ceniony mówca, autor książek o miłości i rodzinie podzieli się swą wiedzą o relacjach międzyludzkich. 

Spotkanie zatytułowane "Kobiecość - męskość: błogosławieństwo czy przekleństwo?" poświęcone będzie kwestii różnic między płciami i ich wpływu na budowanie relacji miłości.

Jacek Pulikowski od 30 lat jest czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną Jadwigą służą swoją wiedzą i doświadczeniem wielu małżeństwom w kryzysie i przygotowują młodych do założenia rodziny.

Państwo Pulikowscy prowadzą też kursy przedmałżeńskie. Pan Jacek znany jest z tego, że potrafi przekazać swą wiedzę w bardzo przystępny i humorystyczny sposób. 

Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza więc wszystkich i starszych i młodszych, w najbliższą niedzielę (24 maja) na godz. 14.30 do amfiteatru na lubelską Poczekajkę (kościół braci kapucynów). 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..