Nowy numer 32/2018 Archiwum

Rozśpiewane Wojsławice

Śpiewanie na początek wakacji to już tradycja w Wojsławicach. Czternasty raz odbył się tam Powiatowy Przegląd Pieśni Religijnej.

Do parafii  św. Michała Archanioła w Wojsławicach zjechali młodzi artyści, którzy śpiewali na chwałę Panu.

Tegoroczny Powiatowy Przegląd Pieśni Religijnej odbywał się pod hasłem ,,Na zawsze chcę Tobie grać i śpiewać Panie’’.

Organizatorami Przeglądu byli: starosta chełmski, wójt gminy Wojsławice, Urząd Marszałkowski w Lublinie, parafia rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Wojsławicach, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach oraz Stowarzyszenie Miłośników Wojsławic.

Po uroczystej Mszy Świętej koncelebrowanej przez proboszcza parafii ks. Zbigniewa Kasprzyka, ks. Marcina Grzesiaka, wicedyrektora Caritas Archidiecezji Lubelskiej i ks. Marcina Zielińskiego, wikariusza parafii w Wojsławicach, sprawowanej w intencji uczestników, organizatorów oraz sponsorów festiwalu odbyło się uroczyste otwarcie imprezy.
   
Uczestnicy występowali w trzech kategoriach wiekowych: soliści i zespoły klas 0 - III szkoły podstawowej, soliści i zespoły klas IV - VI szkoły podstawowej oraz soliści i zespoły w kategorii gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma