Nowy numer 28/2018 Archiwum

Stypendia dla młodych

Do 30 września trwa nabór wniosków o przyznanie stypendiów dla gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów mieszkających na terenie naszej archidiecezji.

Przyznane stypendia mogą być przeznaczone na opłaty za bursę, internat, akademik lub stancję. Można pokryć koszty wyżywienia czy dojazdów do szkoły, zakup podręczników, zeszytów i pomocy szkolnych, rozwijanie zdolności . Więcej informacji, warunki przyznawania stypendium i dokumenty do pobrania na stronie www.cjp2.pl.

Zachęcamy też do wsparcia funduszu stypendialnego, dzięki czemu będziemy mogli objąć pomocą materialną coraz większą grupę młodzieży szkolnej i studentów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma