Nowy numer 43/2020 Archiwum

Chrześcijański coaching

Na pozór nie zmienia się wiele. Dalej jestem w tym samym środowisku, jadę tą samą drogą do pracy, robię zakupy w osiedlowym sklepie, ale wszystko jest inne. Mam jakby nowe oczy, które widzą inaczej otaczającą mnie rzeczywistość. Takiego spojrzenia uczy chrześcijański coaching.

Emilia Żerel jest rektorem Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Jednak swoje stanowisko i funkcję zawdzięcza nie sobie, tylko Bogu. – Jakiś czas temu spotkałam Jezusa. Spotkałam Go prawdziwie tak, że moje życie się zmieniło.  Pomimo to, że byłam zawsze osobą wierzącą z perspektywy czasu, patrzę na siebie, że byłam niedzielnym katolikiem. Zrozumiałam, jak bardzo jestem kochana, jak inaczej może wyglądać moje życie, jeśli prawdziwie powiem „tak” na Boży plan. Radość jaka zaczęła mnie wypełniać była tak wielka, że nie mogłam zostawić jej dla siebie – daje świadectwo pani Emilia.

Nowa relacja z Jezusem sprawiła, że zobaczyłam, jak wielu ludzi potrzebuje Boga, a czasami o tym sami nie wiedzą. Fundacja Rozwoju Osobistego i Coatchingu powstała z potrzeby serca, miłości do drugiego człowieka i chęci pomocy mu w odnalezieniu drogi do życia w szczęściu, miłości i radości. Otrzymawszy Nowe Życie pragniemy, aby inni również mogli Je otrzymać. Pragniemy głosić Dobrą Nowinę i dzielić się Nią z tymi, którzy tego potrzebują. Fundacja Rozwoju Osobistego i Coatchingu powołała Akademię Coatchingu i Mentoringu Chrześcijańskiego, której celem jest wsparcie osób wierzących, niewierzących i tych, które już dawno porzuciły swoją wiarę.

Akademia Coachingu i Mentoringu Chrześcijańskiego swoją działalność zaczęła od cyklu wykładów otwartych, na które każdy mógł przyjść.  – Zaprosiliśmy zarówno tych, którzy mają się dobrze, jak i tych, którzy mają się gorzej, czyli nie widzą sensu w swoim życiu, borykają się z problemami wiary, nie mają pomysłu na swoją przyszłość. Przez tydzień, każdego dnia proponujemy inny temat, poczynając od poznania siebie i podniesienia swojej wartości, przez bycie kobietą i mężczyzną, znaczenie małżeństwa, po konferencje o stresie, depresji. Potem, jeśli ktoś chce może zapisać się na warsztaty w zakresie któregoś z tematów.

Oto plan zajęć:

19 listopada o godz. 10 i o godz. 16.30 konferencja pt. "Stres, depresja i co dalej?"

20 listopada o godz. 10 i o godz. 16.30 konferencja pt. "Małżeństwo - instytucja, związek partnerski czy związek dwojga ludzi?"

Dla chętnych w przyszłym tygodniu Akademia Coachingu i Mentoringu Chrześcijańskiego organizuje także warsztaty:

23 listopada warsztat pt. "Polubić siebie"

24 listopada pt. "Kobieta XXI wieku"

25 listopada pt. "Rola mężczyzny czyli jak odnaleźć w sobie męskość?"

26 listopada pt. "Stres, depresja i co dalej"

Osoby chętne mogą się zgłaszać pisząc maila na adres info@coachmentor.eu lub dzwoniąc pod nr tel. 81 744 21 13.

Konferencje i warsztaty odbywają się w Wyższej Szkole Nauk Społecznych, ul. Zamojska 47 w Lublinie.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama