Nowy numer 38/2018 Archiwum

25 lat więzienia za zabójstwo rodziców

Sąd Okręgowy w Lublinie skazał w piątek na karę 25 lat więzienia 18-letniego Kamila N. i 19-letnią Zuzannę M. za zabójstwo rodziców chłopaka w Rakowiskach (Lubelskie). Sąd zastrzegł, że o warunkowe zwolnienie mogą się starać najwcześniej po 20 latach odbywania kary.

Sąd uznał, że Kamil N. i Zuzanna M. działali wspólnie z zamiarem zabójstwa rodziców chłopaka. Zabili Jerzego i Agnieszkę N., zadając im po kilkadziesiąt ciosów nożem.

Oskarżeni przyznali się do popełnienia zbrodni. Prokurator domagał się dla nich dożywotniego więzienia. Obrońcy wnosili o łagodniejsze kary.

Do zabójstwa doszło w nocy z 12 na 13 grudnia ub. roku. Według ustaleń prokuratury sprawcy byli bardzo brutalni, zbrodnię zaplanowali wcześniej, starali się zapewnić sobie alibi.

Kamil N. i Zuzanna M. byli parą. Według ich wyjaśnień rodzice Kamila nie akceptowali związku. Oskarżeni mówili, że na pomysł zabójstwa rodziców chłopaka wpadli w trakcie oglądania filmów przepełnionych przemocą i agresją.

« 1 »

Zobacz także

 • Damian93
  04.12.2015 14:51
  Najbardziej mi szkoda tego Kamila...

  Wyrok wydaje mi się sprawiedliwy ale Kamil N. powinien dostać 15 lat.
  doceń 1
 • Minerwa
  04.12.2015 16:36
  Biedactwo! Rzeczywiście, tym bardziej, że po tym, jak zarżnął rodziców jest biedną sierotką, bez mamusi, bez tatusia...
  doceń 4
 • Logika
  07.12.2015 12:45
  "(...) filmów przepełnionych przemocą i agresją". Z tego zdania można wnioskować, że istnieje przemoc, która nie jest agresywna, oraz agresja niebędąca przemocą...
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma