Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Skosztuj sukcesu

Poprzednie edycje szkoleń cieszyły się wielkim powodzeniem i zainteresowaniem. Już w styczniu można się będzie przekonać o tym, czy szkolenia pokazujące jak osiągnąć sukces są skuteczne.

Wiele osób zastanawia się, co jest tajemnicą powodzenia w życiu, a więc i sukcesu. Niejedna osoba Nowy Rok wielokrotnie rozpoczynała od konkretnych postanowień, z których niewiele zostało zrealizowanych.

Koło Naukowe Psychologii Zarządzania KUL ma w związku z tym dla zainteresowanych tematyką propozycję. Studenci organizują VIII Tydzień Szkoleń zatytułowany „Nasz cel - Twój sukces”.

- To będzie tydzień, podczas którego wystąpią kapitalni prelegenci. Odbędą się też warsztaty stojące na wysokim poziomie. Pozwolą one lepiej poznać siebie i pracować efektywniej. Należy pamiętać, że najlepszą inwestycją dla nas jesteśmy my sami - tłumaczy Anastazja Zawiślak, Prezes Koła Naukowego Psychologii Zarządzania.

Poprzednie edycje szkoleń cieszyły się dużym zainteresowaniem. Można powiedzieć, że warsztaty okazały się sukcesem, bo zabrakło wolnych miejsc dla wszystkich chętnych.

Warsztaty odbędą się od 11 do 15 stycznia 2016 r. Uczestniczyć w nich mogą nie tylko studenci. Projekt ma na celu rozwinięcie kompetencji miękkich. Przewiduje się, że w wydarzeniu oprócz trenerów i członków Koła Naukowego Psychologii Zarządzania znajdzie się miejsce dla 120 osób, które zechcą się przeszkolić.

Niebawem pojawią się szczegółowe informacje dotyczące prelegentów, warsztatów oraz zapisów.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma